Reiki Master Eğitimi

Reiki Master olmak ve sistemi öğretmeye başlamak büyük sorumluluktur. Reiki eğitmeni olmak isteyen kişilerin her gün Reiki yapmaları uygun olacaktır. Önceki tüm derecelerde yeterli tecrübeye sahip olmaları ve şifacılığa yürekten başlanmaları gereklidir.

Reiki öğretmeni olmayı seçecek kişinin zor vakalar ya da beklenmedik tepkiler karşısında tecrübeli olması beklenir. Bu süreç 2 ya da 3 yıl uygulama gerektirir. Reiki öğretmenliği eğitimi, uyumlama yapmayı, grup yönetmeyi, öğretmen- öğrenci ilişkilerini içerir.

Reiki Master olmak, 1. ve 2. Derecelerde ve Reiki ART seviyesinde yeterince tecrübe edinmiş olmak, insanlara şifa aktarmayı kalpten istemek, her fırsatta uygulamak, pek çok hikaye biriktirmiş olmak ve adanmışlık gerektirir.

6 Tam günlük Reiki Master eğitiminde, sadece inisiyasyon yapmayı değil, her Reiki derecesini nasıl öğretebileceğinizi, karşılaşabileceğiniz soruları ve cevaplarını, sizin zaman içinde oluşmuş sorularınızın cevaplarını ve en önemlisi bir Reiki Master/Eğitmen olarak kendinize güvenmeyi öğreniyorsunuz. Reiki ile ilgili internette ve halk arasında dolaşan yanlış bilgilerin doğrularını anlatıyorum. Etik kuralları, akılcı reiki uygulayıcısı ve eğitmeni olmayı ve daha pek çok şeyi öğreniyorsunuz.

Eğitim her ay 1 haftasonu olmak üzere 6 gün sürüyor ve 3 ay da tamamlanıyor.

Yer: Şebnem Akalın Eğitim ve Danışmanlık Feneryolu

Ücret Bilgisi ve Kayıt için lütfen arayın: 0 530 517 75 40

ya da e-mail gönderin: asebnem.akalin@gmail.com